full screen background image
Meer dan 65 jaar ervaring in opleiden

Allemaal typdiploma's...

Het is vaak hard werken en afzien, maar de beloning is groot. Jullie kunnen nu allemaal typen en daar zal je nog veel profijt van beleven. Gefeliciteerd!

Najaar 2017

Voorjaar 2017

Najaar 2016

Voorjaar 2016

Najaar 2015

Voorjaar 2015

Najaar 2014

Voorjaar 2014

Najaar 2013

Voorjaar 2013

Najaar 2012

Voorjaar 2012

Najaar 2011

Voorjaar 2011

Najaar 2017


Klik op de foto voor een vergroting. Klik op het pijltje rechts of links in de foto voor de volgend/vorige of gebruik hiervoor het scrollwieltje van de muis.

Diploma typen Kornak Uitgeest met juf Ivonne

Kornak Uitgeest met juf Ivonne

Diploma typen Binnenmeer Uitgeest met meester Hans

Binnenmeer Uitgeest met meester Hans

Diploma typen Benedictus Heiloo

Benedictus Heiloo met juf Ivon

Diploma typen Paus Johannes Sint Pancras

Paus Johannes Sint Pancras met juf Ivon

Diploma typen Zeppelin Heerhugowaard

Zeppelin Heerhugowaard met juf Krista

Diploma typen De Wissel Uitgeest met juf Ivon

De Wissel Uitgeest met juf Ivon

Diploma typen Paus Johannes Sint Pancras

Paus Johannes Sint Pancras met juf Josée

Diploma typen Vlindertuin Heerhugowaard

Vlindertuin Heerhugowaard met juf Krista

Diploma typen Panta Rhei Beverwijk

Panta Rhei Beverwijk met meester Hans

Diploma typen Zonnewijzer Heerhugowaard

Zonnewijzer Heerhugowaard met juf Krista

Diploma typen Kornak Uitgeest

Kornak Uitgeest met juf Ivonne

Diploma typen Springschans Heiloo

Springschans Heiloo met meester Jan Willem

Voorjaar 2017


Diploma typen Visser 't Hooft Castricum

Voorjaar 2017 Visser 't Hooft met juf Ivonne

Diploma typen De Brug Akersloot

Voorjaar 2017 De Brug met juf Ivonne

Diploma typen Sint Jozefschool Egmond a/d Hoef

Voorjaar 2017 Sint Jozefschool met juf Ivonne

Diploma typen De Zeester Beverwijk

Voorjaar 2017 De Zeester met meester Hans

Diploma typen Paulusschool Heiloo

Voorjaar 2017 Paulusschool met juf Krista

Najaar 2016


Diploma typen Paus Johannesschool Sint Pancras

Najaar 2016 Paus Johannesschool Sint Pancras met juf Ivonne

Diploma typen Benedictus Heiloo

Najaar 2016 Benedictus Heiloo met juf Ivonne

Diploma typen Cocon Alkmaar

Najaar 2016 Cocon Alkmaar met meester Jan Willem

Diploma typen Nicolaas Beets Alkmaar

Najaar 2016 Nicolaas Beets met meester Jan Willem

Diploma typen Springschans Heiloo

Najaar 2016 Springschans Heiloo met meester Jan Willem

Diploma typen Springschans Heiloo

Najaar 2016 Springschans Heiloo met meester Jan Willem

Diploma typen Zeester Beverwijk

Najaar 2016 Zeester Beverwijk met meester Hans

Diploma typen Binnenmeer Uitgeest

Najaar 2016 Binnenmeer Uitgeest met juf Ivonne

Diploma typen Zeppeling Heerhugowaard met juf Krista

Najaar 2016 Zeppelin Heerhugowaard met juf Krista

Voorjaar 2016


Diploma typen Nicolaas Beetsschool Alkmaar

Voorjaar 2016 Nicolaas Beetsschool Alkmaar met meester Jan Willem

Diploma typen Juliana van Stolbergschool Castricum

Voorjaar 2016 Juliana van Stolbergschool Castricum met juf Ivonne

Diploma typen Dompvloet

Voorjaar 2016 Dompvloet met meester Jan Willem

Diploma typen Sint Jozefschool Egmond

Voorjaar 2016 Sint Jozefschool Egmond met juf Ivonne

Diploma typen De Springschans Heiloo Diploma typen De Springschans Heiloo

Voorjaar 2016 De Springschans met juf Ivonne

Diploma typen Sint Jozefschool Egmond

Voorjaar 2016 Sint Jozefschool Egmond met juf Ivonne

Diploma typen Paulusschool Diploma typen Paulusschool

Voorjaar 2016 Paulusschool met meester Jan Willem

Diploma typen Paulusschool

Voorjaar 2016 De Brug met juf Ivonne

Najaar 2015


Diploma typen Benedictusschool

De Klimop Castricum met Juf Ivonne

Diploma typen Benedictusschool

De Benedictusschool met meester Jan Willem

Diploma typen Dompvloet

Lokatie Dompvloet met meester Jan Willem

Diploma typen Zeppelin

Lokatie Zeppelin met meester Jan Willem

Diploma typen De Wissel

Lokatie De Wissel met juf Ivonne

Diploma typen Visser 't Hooft

Lokatie Visser 't Hooft met meester Jan Willem

Diploma typen Paus Johannesschool

Lokatie Paus Johannesschool met meester Jan Willem

Voorjaar 2015

Diploma typen Benedictusschool

Diploma typen Benedictusschool

Diploma typen Benedictusschool

Najaar 2014

Diploma typen Paulusschool

Diploma typen woensdag

Diploma typen woensdag

Diploma typen woensdag

Diploma typen Benedictus

Diploma typen Visser 't Hooft

Voorjaar 2014


                            Puck  Fenne  Fenna  Noor  Tes  Devran  Cintha  Wout  Maarten  Stijn 
                            Pieter  Nádja  Lianne  Maartje  Merlijn  Stijn  Ole 


   

Ruben  Jaron  Mika  Frédérique  Brecht  Lynn
Ivo  Zoë  Gijs  Stef




Najaar 2013


Benedictusschool: Yara, Sophie, Mahedèr, Leyla, Donna, Debbie, Piet, Robin, Ramon, meester Ron


maandaggroep:    Joep    Cas    Lisa    Luke    Bente    Paula    Kileen
                            Shevon    Zeb    Tika    Stanley    Lian

dinsdaggroep:    Lara    Sara    Pien    Katja    Marit    Vera    Lotte    April
                            Renzo    Mats    Ties    Floris

 


Voorjaar 2013

 

 


Najaar 2012

 

 

 

 

 

 

 




Voorjaar 2012

Benedictusschool

(klik op de foto voor een vergroting; klik op het pijltje rechts of links in de foto voor de volgend/vorige of gebruik hiervoor het scrollwieltje van de muis)

Typediploma Benedictusschool voorjaar 2012

 

Groepen bij Dompvloet

Typediploma Dompvloet voorjaar 2012

 

Typediploma Dompvloet voorjaar 2012

 

 


Najaar 2011

Maandaggroep najaar 2011

(klik op de foto voor een vergroting)

diploma-uitreiking typen maandaggroep

Wessel, Jorn, Max, meester Ron, Stijn, Julius

Florentius, Sjoerd, Nick, Madelijn, Julia, Latisha, Anna

 

 

Dinsdaggroep najaar 2011

diploma-uitreiking typen dinsdaggroep

Max, Thabitha, Thania, Jet, Simon

Sanne, Merel, Twan, Kevin, Youri

Celine, Lucas, Linde, Koen

 

Woensdaggroep najaar 2011

diploma-uitreiking typen woensdaggroep

Teun, Nick, Boyd, Gijs, Jort, Julia

Britt, Julia, Anna, Pieter, Stan, Jort, Dave, Wies

 

 

 

Donderdaggroep najaar 2011

diploma-uitreiking typen donderdaggroep

Coosje, Rick, Bram, Matthijs

Sanne, Jort, Friso, Thijs, Marnix, Matthé, Annika

 

 

Vrijdaggroep najaar 2011

diploma-uitreiking typen vrijdaggroep

Denise, Melissa, Nikki, Eva, Floor

Kaj, Jaro, Siem, Martijn, Teun

Perry, Sander, Max, Luc

 


Voorjaar 2011 

Woensdag- en vrijdaggroep periode februari/juni 2011

Suzanne, Sewints, Britta, Larissa, Roxy, Jessie, Beau, Daisy, Bibi, Kiek, Tarik, Thijmen

Sasha, Margot, Anna

Maandaggroep periode februari/juni 2011

Diplomauitreiking maandaggroep juli 2011

Alessandro, Benno, Britt, Denise, Isabell, Jan-Paul, Jens, Joris, Mandy, Michiel, Nathan, Sam, Sanne, Siem, Sven, Tess, Twan, Willem, Wouter

Daan, Michiel, Tim en Wouter